Ilu

Osoonivannid: Ilu ja naha tervise saladus

Ilu pole mitte ainult välimus, vaid ka hoolitsus naha ja kogu organismi tervise eest. Üheks efektiivseks viisiks säilitada teie naha nooruslikkus ja ilu on osoonivannid.

Kuidas osoonivannid ilu aitavad?

 1. Naha puhastamine: osoon tungib läbi naha kudede sisse, aktiveerides rakkude ja paranemisprotsesside ning puhastamise. Kuna see on tugev antiseptik, puhastab see naha ülemist sarvkihti ja kosmeetikatoodete jääke.
 2. Naha toonuse parandamine: osoonivannid stimuleerivad vereringet nahas, parandades selle värvi ja toonust. Regulaarsed protseduurid aitavad vähendada punetust, turset ja parandavad naha tekstuuri, leevendades silmade all olevaid “kotte” ja turseid.
 3. Võitlus vananemise tunnustega: osoon soodustab kollageeni ja elastiini moodustumist nahas, mis aitab vähendada kortse, siluda väikseid armisid, parandada naha elastsust ja elastsust ning kiirendada kudede ainevahetust ja rakke uuenemist, noorendades. See muudab osoonivannid suurepäraseks vahendiks vananemise tunnustega võitlemisel.
 4. Liigse kehakaalu vastu võitlemine:
  + Rasva põletamine: osoon seob otseselt rasvarakkudega kudedes. Seejärel toimub osooni lagunemine hapnikuks, samas kui rasvad oksüdeeruvad hapnikuga süsihappegaasiks ja veeks. Osoonimolekuli lõhenemise kiirust mõjutab madala sagedusega UV-kiirgus, mis tekib osoonimolekuli lõhenemise tagajärjel. Lihtsamalt öeldes käivitab see protsess rasvkoe otse põletamise.
  + Detoksifikatsioon: Osoon suudab aidata eemaldada toksiine ja jääkaineid organismist, mis võib parandada selle toimimist ja soodustada kaalulangust.
 5. Positiivne mõju juuste tervisele ja ilule:
  + Rakkude aktiveerimine ja ainevahetuse parandamine kudedes: Osoon soodustab ainevahetuse paranemist naharakkudes, kiirendades kudede ja juuksefolliikulite taastumist ja regenereerimist. See toob kaasa rakkude tervendamise ja noorenemise. Siiski on oluline mõista, et osooniteraapiat tuleks kasutada koos tervisliku eluviisiga, sealhulgas õige toitumise ja regulaarse füüsilise aktiivsusega, parimate tulemuste saavutamiseks. Ärge unustage, et tõsiste haiguste korral peaksite pöörduma arsti poole.

Miks valida meid?

Meie osoonivannid on välja töötatud, arvestades teie naha ilu ja tervise vajadusi. Pakume individuaalset lähenemist iga kliendi jaoks, professionaalset teenindust ja tulemusi, mis räägivad iseenda eest. Ärge lükake oma ilu eest hoolitsemist edasi. Avastage osoonivannide tõhusus juba täna ja tundke erinevust juba esimesest protseduurist alates!